Formularz przeznaczony jest dla jednej osoby. Każda osoba musi być zarejestrowana w osobnym formularzu.

SDZ 2024 Lato

State of this registration

OBJAŚNIENIA:
  • Domek (murowany): 3 pokoje 2 osobowe z salonem, łazienką i osobną toaletą. Cena obowiązuje przy wykorzystaniu min 5 miejsc w domku, z możliwością do 8 osób (2 osoby w salonie). W razie rezerwacji domku przez rodzinę 4 osobową na wyłączność, obowiązuje cena i rezerwacja jak w hotelu w innym wypadku trzeci pokój będzie zakwaterowany przez inne osoby. W takiej sytuacji sugerujemy wskazać osoby zaprzyjaźnione do kwaterunku w trzecim pokoju.
  • Hotel: pokoje 2 lub 3 osobowe. Kilka pokoi z możliwością dostawki i wtedy pokój jest 4 lub 5 osobowy. Prosimy zaznaczyć w uwagach rezerwację pokoju wg ilości miejsc w pokoju oraz koniecznie wpisać osoby, które wybiera się do zakwaterowania razem.
  • Dzieci do 3 lat nie mają opłaty o ile nie korzystają z łóżka i wyżywienia. Istnieje możliwość wykupienia jedzenia dla dzieci.
Wpisz nazwiska osób, z którymi preferujesz zakwaterowanie lub wpisz słowo "obojętnie", jeśli nie masz takich preferencji
Wypełnij jeśli jesteś rodzicem/opiekunem (Wypełnia tylko jeden rodzic/opiekun)
Email jest niezbędny do rejestracji.
Dla każdego dziecka od 4 do 12 r.ż. należy wypełnić osobny formularz MINI LSC [site:current-user:created:rok] Dla każdego dziecka od 13 do 18 r.ż. należy wypełnić osobny formularz LSC RODZINNY [site:current-user:created:rok]. Szkoła Chwały dla dzieci podzielona jest na MINI LSC dla dzieci od 4 do 9 lat i JUNIOR LSC dla dzieci od 10 do 14, 15, 16... lat wg uznania ich i rodziców. Nastolatki rozwinięte duchowo zapraszamy na zajęcia dla dorosłych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rejestracji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).
Wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą mailową informacji od "Misji 22:22"